Darıca Kombi Servisi olarak; konut iş yeri, ofislerinizdeki kombilerin, Kombi Servisi, Kombi Tamiri, Kombi Bakım onarımını ve servislik tüm hizmetleri, Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Kombi Teknik yetki belgeli, uzman ekibimizle tüm marka ve model kombilere özel kombi servisi hizmet vermekteyiz. Tüm marka ve model kombilerin bakımına hizmet vermekteyiz.

Bizler Darıca Kombi Servisi olarak; konusunda uzman personelimiz kombi servisine ihtiyacınız olduğunda bir telefon ya da bir tık uzağınızdayız, kombiniz arızalandığında bizden servis talep etmeniz yeterli olacaktır.Uzman personelimiz evinize – iş yerinize gelip kombinizi inceleyip arıza tespiti yapar ve size arızayı detaylı bir şekilde anlatır, gerekli müdahaleyi onaylamanız durumunda gerekli müdahaleyi yapar ve bilgilendirir. Yapılan işlem ve değişen parça 1 yıl garantilidir.

Darıca Kombi Bakımı, Darıca Kombi Servisi hizmetleri veren firmamızı tüm kombi sorunlarında çekinmeden arayabilirsiniz. Bizlere iletişim bölümündeki telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum yaz