Kombi Firmaları 

Tüm kombi firmaları ile ilgili sorunlarla, arızalarla ve kurulum ile ilgilenen teknik servisimiz bir telefon uzaklığınızdadır ve sorun ve arızanızı çözmek için ya da kombi kurulumunuzu yapmak için hizmetinizdedir.
Kombi firmaları, günümüzde birçok eve kombi sistemini yaygınlaştırmıştır ve zaman zaman kombi ile ilgili sorunlar yaşanabilmektedir. Kombi arıza durumlarınızda ya da kombi kurulumu için gönül rahatlığı ile bizi arayabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ekibimiz derhal size yardımcı olacaktır. Ancak maalesef ki bu mükemmel hizmetten yalnızca belli bölgelerdeki kombi sahipleri yararlanabilmektedir. Darıca kombi işlemleri mevcut olanlara tüm hızımız ve uzman ekibimiz ile hizmet sağlamaktayız. Her türlü kombi arıza durumunda bizi arayabilirsiniz. 

Hangi Kombi Firmaları İçin Müdahale Ediyoruz?

Akla gelebilecek ve gelmeyecek tüm marka kombiler için teknik hizmetimiz bulunmaktadır. Bu markalardan bazıları ise: Buderus Logamax kombi, Vaillant İntro kombi, Viessman Vitodens kombi, Alarko kombi, Baymak kombi, Bosh kombi, Demirdöküm kombi, Airfel kombi, ECA kombi ve Sanica kombi şeklinde sıralanabilir. Bu firmalar dışında olan kombi firmaları için de her türlü teknik hizmetimiz bulunmaktadır.
Kombi Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
İlk olarak kombi açık havada kurulmamalıdır. Bunun dışında kolay alev alabilecek alanlara ya da yatak odasına kurulması da doğru değildir. Koruyucu kabin içerisinde balkona kurulabilir. Kombinin balkona direk olarak kurulmasının doğru olmama sebebi de hava koşullarına karşı hassas makinalar olmalarıdır. Kabinsiz bir şekilde balkona kurulan kombiler yağmur ya da soğuk gibi hava koşullarından kolayca etkilenebilmekte ve bozulabilmektedirler. Bu konuda alanında uzmanlaşmış ekibimizden bilgi ve hizmet sağlayabilirsiniz.
İkinci olarak kombi temizliğini düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Nasıl ki her kullandığınız aletin ara ara temizliğini ve bakımını yapıyorsanız ya da uzman bir ekibe yaptırıyorsanız bu kombi için de geçerlidir. Kombi temizliğini ve bakımını yaptırmanız hem az enerji tüketimi ile yeterli miktarda ısınmanızı sağlar hem kombinizin çabuk bozulmasını engeller hem de güvenliğinizi sağlar. Kombi bakımı ve temizliği için bizleri arayarak randevu alabilir ve kombinizin, kendinizin ve cebinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.
Üçüncü olarak kombi kullanımında dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise basıncı belirli aralıklar ile kontrol etmeniz gerektiğidir. Aksi takdirde fazla basınç güvenliğinizi tehlikeye atabilir. Düşük basınç ise verimli bir şekilde suyunuzun ısınmamasına sebep olmaktadır.

Son olarak mümkün olduğunca kombinizi kapatmayıp düşük ısıda kullanmaya özen göstermelisiniz. Evden çıkacağınız zaman kombinizi kapatmanız ve eve geldiğinizde kombinizi yüksek derecelerde çalıştırmanız hem oldukça yüksek faturalar ödemenize sebep olmaktadır hem de kombinizin ömrünü az az da olsa kısaltmaktadır. Bu neden ile kombinizi daima düşük ısı ayarında tutmanız hem cebiniz için hem de güvenliğiniz için daha iyi bir yol olarak bilinmektedir.
Kombi İşlemleriniz İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz
Kombi konusu oldukça hassas ve profesyonelliğe ihtiyaç duyan bir konudur. Gerek kurulum anlamında gerek ise arıza tespiti ve tamiratı anlamında işinin ehli kişiler tarafından müdahale edilmelidir. Bu neden ile kendiniz müdahale etmeniz ya da işinde uzmanlaşmamış bir ekip ile çalışmanız hem güvenliğinizi tehlikeye atar hem de cebinize zarar verir.
Tüm Çayırova kombi Gebze kombi ve Darıca Kombi işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllar güvenliğiniz ve cebiniz açısından büyük önem arz eden kombi konusu için söylenebilir ki: Kombi firmaları ile ilgili olarak tüm kurulum, arıza tespit ve tamirat konuları ile ilgili olarak bizleri arayabilir ve alanında uzmanlaşmış kadromuz ile bizlerden hizmet talep edebilirsiniz. Çünkü kombi konusu oldukça ciddi bir alandır.

Yorumlar (0)

Yorum yaz