Baykan kombi arızaları

Her marka kombide olduğu gibi Baykan kombilerinde problemlerini söyleyen bir akıllı elektronik kart sistemi mevcuttur.

Suyu bittiğinde veya doğalgaz kesildiğinde size neden yanamadığını anlatır. Bazı arıza kodları basit bir işlem ile kullanıcılar tarafından çözülebildiği gibi, çözülemeyen arızalarda cihazı açıp kendiniz tamir etmek yerine Baykan Çayırova Kombi Servisimizi arayınız.

24 saat hizmet veriyor ekip göndermeden önce telefon ile yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Baykan kombi led 80: Baykan kombi E01 arızası : Kombinin bir kaç kez yanmaya çalışması ile brülörün alev almaması durumunda ortaya çıkan arıza durumudur. Baykan 80 arızası durumunda Baykan kombi kart arızası veya Baykan kombi gaz valfi arızası mevcuttur. Arıza tespiti yapılmalıdır.

Baykan kombi led 60: Baykan kombi E02 arızası : Baykan kombi hava prosestat arızası mevcutsa kombi bloke olur Baykan 60 arızası ortaya çıkar. Bunun yanı sıra Baykan kombi elektronik kart arızası da bulunabilir. Gerekliyse Baykan kombi kart tamiri ile arıza giderilebilir.

Baykan kombi led 30: Baykan kombi E03 arızası : Baykan kombi kalorifer sensör arızası bulunduğunda ortaya çıkar. Sensör ( ntc ) bağlantıları kontrol edilmeli ve gerekliyse sensör değiştirilmelidir.

Baykan kombi led 40 / Baykan kombi E04 arızası : Baykan kombi kullanım suyu sensör arızası ile meydana gelir. Sensör ( ntc ) bağlantıları kontrol edilerek değiştirilmelidir.


Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Kombi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Markalar;
DemirDökümArçelikBaymakBekoAristonBoschAirfelVaillantAlarkoAuerBaxiBaykanBerettaBrötje HeizungBuderusDolveticaEcaEmkoFelliniFerroliimmergasKituramiLambertMerloniSanicaSüslerTermodinamikTermoteknikViessmann ve Yetsan gibi diğer tüm kobilerinizin Çayırova ilçesinde servisi, bakımı ve tamiri yapabilmekteyiz.

Yorumlar (0)

Yorum yaz